دسته بندی مقالات: بهداشت دهان
تاریخ انتشار: Feb ,24 2017
شماره مقاله: 137

مسواک هوشمندی که از درون دهان شما فیلم میگیرد

انجمن پزشکان ایالات متحده امریکا استفاده از مسواک های برقی را برای تمامی افراد مجاز دانسته اند به شرط آنکه افراد نحوه صحیح کارکرد آنها را به صورت کامل از طریق دفترچه های راهنمای آنها فرابگیرند!

کمپانی Onvi به تازگی مسواک برقی خاصی را معرفی کرده که در حین مسواک کردن دندان های شما از داخل دهان شما فیلم برداری می کند و شما قادر به مشاهده فیلم واضح از وضعیت دهان خودتان در هر لحظه در گوشی تلفن همراهتان خواهید بود!

این مسواک برقی Prophix نام دارد و علی رغم یک LED برای نوردهی داخل دهان از یک دوربین برای فیلم برداری HD و کیفیت ۱۰۸۰p بهره می برد، دوربین ۱۰ مگاپیکسلی تعبیه شده در این دوربین آنچنان با کیفیت است که ابدا تصاویر قابل مشاهده از داخل دهان تهوع انگیز نخواهد بود! و می توانید هر گونه کثیفی و نابسامانی درون دهان و دندان ها را با بالاترین کیفیت مشاهده کنید.

ابزار و لوازم همراه این مسواک همگی به قدری کامل هستند که می توانید از بابت تمیز کردن مسواک خیال جمع باشید و در مقابل تصاویر ثبت شده از دهان شما آنقدر با کیفیت است که دندان پزشک دیگر نیازی به باز کردن دهان شما برای تشخیص مشکل نخواهد داشت!

با توجه به مشخصات ارائه شده حتما فهمیده اید که هزینه عکس و فیلم از دهان همانند هزینه های درمان دندان ها ابدا پایین نخواهد بود و بایستی هزینه بالایی بابت این مسواک بپردازید.

مسواک برقی Prophix قرار است به مبلغ ۴۰۰ دلار از سوی Onvi روانه بازار شود، این مبلغ حدود ۲ برابر مسواک های برقی پر آوازه Sonicare FlexCare Platinum و Oral-B 7000 SmartSeries است. البته برای افرادی که با مسائلی نظیر التهاب لثه یا بیماری های دهانی دست و پنجه نرم می کنند یک راه خوب و مفید به حساب خواهد آمد.

کامات کلیدی :

0.بهداشت دهان و دندان

1.مسواک هوشمند

2.دندان پزشکی

3.ایمپلنت

آدرس اینترنتی مقاله :

http://implanthome.comarticle/1371487953027

کلیه حقوق این سایت به خانه ایمپلنت تعلق دارد